O nás

Kdo jsme?

Jsme manželé, co spolu fotí svatby 🙂

Jarda je velký fanda moderních technologií. Od malinka to s ním roste (alespoň, co se ceny týká) – začal u mobilů a počítačů, odkud vedla cesta k foťákům. Brilantně rozumí technické stránce a postprodukci, díky čemuž jsou jeho fotky technicky i kompozičně dokonalé. Ve svatební den je hlavním fotografem, který se drží snoubenců a dokumentuje jejich den.

Šárka je proti tomu odvěká hujerka a organizátorka. Umí to s lidmi a vnáší do focení víc emoční linku. Jejím hlavním úkolem ve svatební den je zachytit “to ostatní” – emoce, od smíchu až po slzičky. Vidět ji většinou nemusíte – číhá s teleobjektivem opodál. Oba se perfektně doplňují – každý je jiný, každý fotí jinak a i když se občas neshodnou na úhlu pohledu, výsledkem je pestrá směsice fotografií z Vašeho dne.

5DB_9362.jpg
5DB_9369.jpg

Proč dva fotografové?

Ve svatební den se toho děje opravdu hodně. Samozřejmě hlavní linie příběhu probíhá v režii snoubenců, kteří se během dne změní na novomanžele. Co když se ale v postranních uličkách odehrává spousta dalších příběhů, které byste chtěli zachytit? A co když právě u těch se budete za pár let nejvíc smát? Následující fotografie polibku jsou z jedné svatby…

Svatba-165.jpg
Svatba-164.jpg
vertical-black.png
logo2.png
prowedaward_vertical_black.png