top of page

​Řekli o nás

Vybrat si Jardu a Šárku, aby nám nafotili a natočili naši svatbu, byla skvělá volba. Od prvního kontaktu jsme věděli, že se jedná nejen o profesionály, ale i hrozně fajn pár s velmi lidským přístupem a snahou se vždy domluvit tak, aby byly obě strany spokojené.

I přes vzdálenost mezi námi jsme byli schopni, i díky jejich iniciativě, vše jasně a přesně naplánovat. Skvělý přístup si z příprav přenesli i do samotného dne, kde nejen my, ale i všichni naši hosté byli s jejich prací víc než spokojeni. Celý den působili velmi mile, příjemně a zvládli se přizpůsobit všem možným i nemožným překážkám a přáním.

 To, že výsledné fotky a videa jsou perfektní nás už ani nepřekvapilo. Volbu úprav fotek a styl střihu videa a hudby s námi dopředu konzultovali, tudíž konečný výsledek nemohl dopadnout jinak než na jedničku. Pokud někdo z našich blízkých bude plánovat svatbu, určitě vás rádi a s klidem doporučíme.

Ještě jednou moc děkujeme!

Peťa a Martin

Svatba-271.jpg
Svatba-550.jpg

Klobouk dolů před Nečasovými! S focením naší svatby jsme byli nesmírně spokojení, jejich práci nelze nic vytknout. Nebyl to snadný úkol (mnozí svatebčané se fotit nechtěli a mnozí si neodpustili spoustu "vtipných" poznámek) a oni ho zvládli na výbornou a ještě s humorem!

Jarda byl nejenom skvělým fotografem, ale i výborným celodenním parťákem a dával tomu všemu ten správný směr. A Šárka je sympatické sluníčko, které ten den ještě více prozářilo! Za nás (svatební neznabohy a lehké asociály) dáváme 10/10, protože toto duo dokazálo zvednout úroveň celé svatby o 100 %!

Fotky jsou jedna báseň a měli je neskutečně rychle zmáklé, takže se uspokojili i všichni nedočkavci.

Ještě jednou děkujeme za všechno, skvělá práce!

Irča a Kuba

Nečasovic Moment studio jsou TOP!

Na naší svatbě zachytili nádherný momentky, portréty i "skupinovky". Pomohli vytvořit prostředí, ve kterém jsme se cítili uvolněně a příjemně. Získaný materiál z celého dne bleskurychle zpracovali - fotky během 5 dní, video do 10 dní. Naprostá pecka. Vynikající přesně dle doporučení a ohlasů.

 

Doporučujeme!!!

Děkujeme

Janča a Mišák

Svatba-394.jpg
Svatba-342.jpg

Nikoho lepšího na svatební focení a video jsme si nemohli vybrat. Jarda s Šárkou byli opravdu skvělí. Během předsvatební schůzky šlo poznat, že jsou opravdoví profesionálové. Věděli, jak takový svatební den probíhá, na co se zaměří i poradili, co se reálně dá stihnout. Ve svatební den nam dokázali zachytit každý důležitý moment a emoci, dokázali se poprat s nečekanou událostí s veteránem a využít ji naplno. Fotky jsme dostali pár dní po svatbě. Jsou nádherné, barevné a plné emocí. Video je romantické, neustále si ho pouštíme dokola, a myslím, že nás nikdy neomrzí. Opravdu všem doporučujeme tuhle skvělou, profesionální, vtipnou a kamarádskou dvojku. Určitě jsme si je nepozvali naposledy.

Šárko a Jardo, ještě jednou Vám moc děkujeme, ze jste nám zachytili ty nejkrásnější momenty našeho dne.

Saša a Lukáš

S Jardou a Šárkou se znám už dlouho a jejich práce se mi líbí. Nebyl tedy pochyb koho vybrat na focení svatby.

Byli na seznamu první a naštěstí jsme se dohodli na termínu. Zkušeností kolem svateb už mají dost, tak i dobře poradili s organizací.

Výsledné fotky jsou parádní, a hlavně za pár dní hotové a dostupné pro tisk.

Terka a Pavel

Svatba-487.jpg
Svatba-342.jpg

Lepší fotografy, než jsou Jarda a Šárka, jsme si na své svatbě ani nemohli přát. Jsou hrozně moc fajn, celý den tu byli pro nás, byla s nimi sranda, splnili všechna naše přání a zachytili všechny momenty, které jsou pro nás důležité! Fotky od nich jsou úžasné, pestré, barevné a plné emocí! Navíc jsme od nich všechny fotky dostali už během pár dní. Ještě jednou strašně moc děkujeme.

Snad se zase někdy uvidíme!

Denča a Michal

bottom of page