top of page

Svatební online DJ

Hledáte vhodnou hudbu pro váš svatební den? Nebo vám na poslední chvíli vypadl DJ na obřad? Nachystali jsme pro vás inspiraci v podobě svatebních playlistů pro jednotlivé části svatebního dne, do kterých můžete kdykoliv sáhnout. Stačí mít Spotify a internet ;)


Nástup ženicha

Příchod ženicha se často nese podobně jako nevěsty v dojemném tónu. Kdyby si ale mohli svoji nástupní písničku vybrat ženiši sami, věřím, že by sáhli spíš po nějaké rozverné nebo zábavné verzi. A proto první playlist bude mixem, v kterém si snad každý najde to své.
Nástup nevěsty

Rozhodně může být taky hravý a zábavný - minimálně si s tatínkem můžete střihnout aspoň kousek nějakýho tanečku, ale většinou bývá dojemný a romantický. Nejdůležitější pravidlo je - nespěchejte! Spousta nevěst si vybere 3 minuty dlouhou písničku a doběhne k nastávajícímu manželovi během 10 sekund, pak tam všichni stojíme jako tvrdý Y.
Podkres k obřadu / písničky ke gratulacím a špalíru

Tady si to už opravdu žádá řádnou romantiku, klidně bez zpívání, nebo i jemným zpěvem. Inspirovat se můžete i pro třeba instrumentální doprovod - housle, klavír, violoncello. Stačí většinou 2-4 písničky k obřadu (ve chvíli, kdy se podpisují protokoly nebo než proběhnou gratulace), a potom to chce spíš něco veselýho a rytmickýho pro průchod špalírem.
První tanec

PRvní tanec je ta nejintimnější věc z celého dne. Máte konečně chviličku pro sebe, už opadla nervozita, můžete se dotýkat, tulit a prožít spolu třeba vaše první rande znova. Proto byste si měli vybrat něco, co máte opravdu rádi, co vás pojí a co je vám blízký. A jestli to bude Sinatra nebo Coco Jumbo je vedlejší.

Malá inspirace - další najdete v další části s pomalýma písničkama nebo i v písničkách k obřadu.
Dětské písničky

Písničky do dětského koutku, na vyřádění dětí na parketu než je dáte spát anebo i pro dospělé, protože byste nevěřili, jak tenhle playlist dokáže zaplnit parket. Nadčasové písničky z pohádek, večerníčků i moderní veselé melodie rozvrtí nejeden zadek.
Pomalý rozjezd a párty

Nakonec jsem připravila dva playlisty - podle toho, jestli chcete lidi spíš rozehřát nebo odpálit tu pravou svatební párty. Můžete je mezi sebou kombinovat, nebo si v nich najít to, co vám zrovna chutná.
Hudba je hodně o vkusu - měli jsme rockové svatby, svatby, kde sedla víc klasika až vážná hudba a taky svatby, ke roztancoval parket baby shark. Pokud máte pozvanou fajn partu, je jedno, co se hraje :)

コメント


bottom of page