top of page

Svatba jinak - Moderní družičky

Není družička jako družička


Malé princezny jdoucí svatební uličkou před nevěstou, házející okvětní lístky - to je nádherná představa, která chytne za srdce maminku i většinu hostů. V posledních letech se často objevuje i trend dospělých družiček ve sladěných šatech (něco jako obdoba ženichových kumpánů), které mají květinové náramky nebo malé kytičky a jsou takovou nevěstinou družinou.Ale když takové princezny v okolí nemáte, budete mít svatbu bez dětí nebo prostě jen víte, že na děti není spoleh a nechcete, aby to drhlo hned na startu? A co když máte menší svatbu, kam neplánujete pozvat svůj babinec?


Pro babičky to bude zážitek, pro vás krásná památka!

Požádejte svoje babičky - pokud jim to zdraví jen trošku dovoluje - aby vám dělaly družičky. Hodně často se na babičky na svatbách zapomíná a zatímco rodiče mají ve svatebním průvodu svojí místo, prarodiče velmi často zůstávají stranou. A přece jen bez nich byste tu nebyli. Můžete jim tak krásně poděkovat a vytvořit sobě i jim nezapomenutelnou vzpomínku.


A co když se babičky cukají?

Pomozte jim vybrat šaty, domluvte se s nimi na hudbě, spojte se s dědečky a maminkami, abyste je přesvědčili, nějaké to citové vydírání případně určitě pomůže :)


ZDROJ: AI, MS Copilot

Chcete spíš srandu a máte potrhlé kamarády?

Kupte nějakou tu retro ledvinku, pusťte na nástup družiček párty song a nechte kluky vyřádit. Někteří můžou házet lístky, jiní (třeba v parném letním dni se to určitě bude hodit) roznášet hlazené plechovky gin tonicu, frisca nebo sideru :) Hosté vám určitě poděkují a roztrhne to napínavé čekání na nevěstu a drobnou ranní nervozitu.


ZDROJ: AI, MS Copilot

V jakémkoliv netradičním nástupu myslete na pár základních bodů: 1. Jako nevěsta to neuvidíte, proto ⬇️

2. Nezapomeňte to říct kameramanovi a fotografovi, aby byli včas na značkách.

3. Nerežírujte ty dospělé příliš. Nechte je se vyblbnout, užít si okamžik.

4. Mějte někoho, kdo to malinko zorganizuje - aby se pustila včas správná hudba, aby by družičky připravené a jakmile dojdou, mohl přijít váš moment.

5. Nespěchejte se svým nástupem. Ona troška toho napětí neuškodí.


Comments


bottom of page